Geomark logo
Pressiteade Tutvustus Geodeesia Laserskaneerimine Meeskond Tööpakkumine

EST
Laserskaneerimine
Nivelliir
Nivelliir

3D abil näeme rohkem!
Tegeleme igat tüüpi komplekssete ruumide ja suuremõõtmeliste objektide nagu elu- ja ärihoonete, tehaste, sisekeskkondade ja rajatiste mõõdistamisega. EXACT toetub andmete kiireks ja täpseks kogumiseks kõrgetasemelistele 3D laserskaneerimise tehnoloogiatele, pöörates tähelepanu igale üksikasjale.
Meie mõõdistamise tulemuseks on väärtuslike mõõteandmete kogum, mida on võimalik kasutada erineva otstarbega tuletiste saamiseks. Esitame ja edastame need andmed 3D mudelite, 2D jooniste või vaadete/lõigete kujul, vastavalt teie täpsetele soovidele.
Projekteerimis-, rekonstrueerimis- ning muud ehitus- ja haldusprojektid eeldavad hilisemaks käitamiseks ja hoolduseks vajalikku täpset, terviklikku ning õigeaegset dokumentatsiooni. EXACT koostab kõigi süsteemiosade mõõtmete ja asukoha dokumenteerimiseks teie ehitistest CAD inventariseerimisjoonised. Järgime dokumentatsiooni osas teie vajadusi ja nõudeid. Inventariseerimisjoonised on võimalik koostada pärast terviklikku mõõdistamist või pärast osalist mõõdistamist, kui tahate lihtsalt oma olemasolevaid jooniseid täiendada.
   

 

Nivelliir

TOPO-GEODEETILISED UURINGUD - EHITUSGEODEESIA - 3D LASERSKANEERIMINE - 3D MUDELID

AS EXACT Geomark, Mustamäe tee 44, 10621 Tallinn  • Telefon: +372 667 1751 • E-mail: estonia@teamexact.com
Copyright © EXACT Geomark AS