Geomark logo
Pressiteade Tutvustus Geodeesia Laserskaneerimine Meeskond Pildid Videod Tööpakkumine

EST
Meeskond
Nivelliir
Nivelliir

Margus Vinkel
tegevjuht / partner
+372 511 6616
margus.vinkel@teamexact.com
kutsekvalifikatsioon
GEODEET, tase 7

Kaidi Kaljumäe
büroojuht
+372 5388 5412
kaidi.kaljumae@teamexact.com

 

Silver Aule
valdkonnajuht
Scan2BIM, 3D mudelid, laserskaneerimine, CAD, VR
+372 5360 0010
silver.aule@teamexact.com
kutsekvalifikatsioon
GEODEET, tase 5

Erkki Mäekivi
kvaliteedijuht
kvaliteet, arendus, koolitus
+372 504 2376
erkki.maekivi@teamexact.com
kutsekvalifikatsioon
GEODEET, tase 7

Valdur Väino
projektijuht
ehitus, topo-geodeesia
+372 525 1145
valdur.vaino@teamexact.com
kutsekvalifikatsioon 
GEODEET, tase 6

Priidu-Evert Pärna
projektijuht
Scan2BIM, 3D mudelid, laserskaneerimine, CAD
+372 512 5338
priidu.parna@teamexact.com

Veiko Vettik
insener-geodeet
hooned, infra, Scan2BIM
+372 5330 4003
veiko.vettik@teamexact.com
kutsekvalifikatsioon
GEODEET, tase 6

Kristiina Antson-Kruusement
CAD/BIM spetsialist
+372 5645 4912
kristiina.antson-kruusement@teamexact.com

 

Siim Mäeots
projektijuht
Scan2BIM, 3D mudelid, laserskaneerimine, CAD
+372 5344 4037
siim.maeots@teamexact.com

 

Martin Pajur
CAD/BIM spetsialist
AutoCAD, Revit3D, ARCHICAD
+372 5615 8986
martin.pajur@teamexact.com

Kadi Rauam
CAD/BIM spetsialist
AutoCAD, Revit3D, ARCHICAD
+372 5565 6248
kadi.rauam@teamexact.com

 

Peeter Jänes
insener-geodeet
hooned, infra
+372 529 8343
peeter.janes@teamexact.com 
kutsekvalifikatsioon 
GEODEET, tase 6

Kulmo Liiv
insener-geodeet
ehitus, topo-geodeesia
+372 510 3362
kulmo.liiv@teamexact.com
kutsekvalifikatsioon
GEODEET IV (EQF tase 6)

Hendrik Endriks
insener-geodeet
hooned, infra, Scan2BIM
+372 523 3563
hendrik.endriks@teamexact.com

Rene Mestilainen
insener-geodeet
hooned, infra, Scan2BIM
+372 526 5115
rene.mestilainen@teamexact.com

Leidur Jaadla
insener-geodeet
hooned, infra, Scan2BIM
+372 513 8483
leidur.jaadla@teamexact.com

Kersti Puusepp
CAD/BIM spetsialist
+372 5552 7055
kersti.puusepp@teamexact.com

Mart Saar
insener-geodeet
hooned, infra, tunnelid
+372 528 9814
mart.saar@teamexact.com

Jefim Kalinin
geodeet
+372 5824 5863
jefim.kalinin@teamexact.com

Renat Adajatullin
geodeet
+372 5622 0701
renat.adajatullin@teamexact.com

Simo Paatsi
insener-geodeet
CAD, 3D, Scan2BIM
+372 5783 6204
simo.paatsi@teamexact.com

 

 

 

Juri Makarenkov
geodeet
+372 558 7287
juri.makarenkov@teamexact.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nivelliir

TOPO-GEODEETILISED UURINGUD - KATASTRITÖÖD - EHITUSGEODEESIA - 3D LASERSKANEERIMINE - 3D MUDELID

AS EXACT Geomark, Mustamäe tee 44, 10621 Tallinn  • Telefon: +372 667 1751 • E-mail: estonia@teamexact.com
Copyright © EXACT Geomark AS